Навигация

Блоги

Рецепты блюд

Женские новости

← Вернуться к разделу «Обо всем»

Готуємо яєшню у мікрохвильовій печі

Рута М'ята 18 августа 2019
1
Добавить в любимое...

Отаку елементарно просту та швидку, проте вельми смачну, пухку та легку яєшню-бовтунку можна приготувати з мінімального набору найдоступніших складових за допомогою звичайнісінької мікрохвильової печі (МХП), яка"знає своє місце"на більшості сучасних кухонь! :)

Яєшня за цим рецептом крайній раз була мною приготовлена у фарфоровій кружці усього із трьох інгредієнтів - курячого яйця, холодної кип'яченої води та невеликої кількості приправи карі (!!!) І як я вже сказала, навіть при такій, м'яко кажучи, скромній рецептурі бовтунка вийшла надзвичайно ніжною та смачною! ;-) Тож приготуйте та переконайтеся в цьому і ви! )))
Яєшня-бовтунка (основний спосіб).
1.У посуд з широким горлом розбийте яйця та додайте 1 ст.л. молока чи води на кожне яйце та прянощі.
2. Готуйте в МХП, помішуючи 1-2 рази, допоки не отримаєте потрібну консистенцію.
3.Для приготування 1 яйця потрібно 30-50 секунд, для 2 яєць - 1-1,5 хвилини. Для приготування більшої кількості яєць додайте по 20-30 секунд на кожне яйце.
Ну а тим, хто все ж таки полюбляє більш поживну яєшню, напевно припаде до смаку недільна яєшня за наступним рецептом, котра, втім, готується на основі того ж таки вищенаведеного рецепту яєчні-бовтунки. Щоправда, готується недільна яєшня не настільки швидко та просто, як бовтунка (саме тому, мабуть, вона й отримала свою назву: адже, на відміну від"сірих"буднів, коли, особливо зранку, часу на приготування їжі обмаль, тож готувати доводиться лише щось максимально швидке, у неділю зазвичай можна надто нікуди не поспішати, а отже, навіть приготуванню сніданку можна приділити дещо більше часу, аніж у робочі дні, - наприклад, приготувати отаку смачну, ароматну та поживну яєшню). Одначе результат вартує зусиль! ;)
Недільна яєшня.
1. Наріжте тонко по 1 скибочці бекону чи грудинки на порцію та підсмажте в мікрохвильовій печі напротязі 25-45 секунд на порцію.
2.Тонко наріжте гриби та 1 цибулину, змішайте з беконом і готуйте до розм'якшення.
3. Приготуйте яєчно-молочну суміш, готуйте, як у попередньому рецепті яєчні-бовтунки.
Я, до речі, недільну яєшню колись також готувала - із додаванням копченої свинячої грудинки та попередньо дефростованої вареномороженої суміші лісових грибів. І можу не зі здогадок сказати, що і за цим рецептом яєшня виходить дуже-дуже смаковитою (дарма, що далеко, не такою дієтичною, як за першим, базовим, рецептом!). До того ж, у мікрохвильовці вона готується набагато швидше, ніж якби готувалася у сковорідці на плиті. Тож це відмінний варіант для тих, хто любить ситно та смачно попоїсти, та не любить чи не має часу довго поратися на кухні!
Отож мікрохвилі вам у поміч - СПРОБУЙТЕ!... :) :) :)
← Вернуться к разделу «Обо всем»
Если Вам понравилась эта статья, пожалуйста, оцените её или поделитесь ею с друзьями. Мы будем Вам очень признательны.
  • Оценить
  • Поделиться
  • Получить код
  • Ошибка!
  • Печать
Пожалуйста, оцените статью
2.68
голосов: 5
Уже поделились: 1
Комментарии (1):
20 августа 2019
Благодарю за информацию!)) Но с фотографиями она бы лучше смотрелась....
Домохозяйка
30.03.2020 в 04:44
Домохозяйка, пожалуйста, оставьте свой комментарий...

Новое в блогах

Наши партнеры

Свежий номер

Женские новости

Добавьте Миллион Меню
в избранное
Мы Вам еще пригодимся!